Rynny tytan cynk

Rynny » Rynny tytan cynk

TYTAN-CYNK.

Produkt wykonany jest z blachy naturalnej o grubości 0,7 mm, o zawartości cynku na poziomie 99,995%. System produkowany jest zgodnie z normą PN-EN 612 i opiera się na tradycyjnych metodach produkcji oraz montażu systemów z Tytan Cynku.

 

W pierwszej fazie cyklu życia produktu, oferować będziemy orynnowanie w rozmiarze 127 (rozwinięcie 280 mm) i 153 (rozwinięcie 333 mm) wraz ze spustem 80 i 100 mm. Powyższe produkty znajdować się będą na stanach magazynowych w czterech Biurach Handlowych Galeco - Gdyni, Mikołowie, Poznaniu i Wrocławiu. W pozostałych oddziałach firmy produkt dostępny będzie "pod zamówienie". System dystrybuowany będzie wraz ze standardowymi dostawami towaru z oddziałów Galeco, więc logistycznie zapewniamy najwyższy standard obsługi i błyskawiczny czas dostawy.

W kolejnym etapie cyklu życia produktu planujemy rozszerzyć ofertę o inne rozmiary, a także system z blachy patynowanej.

Ufam, że nowy produkt spotka się z Państwa pozytywną reakcją i zdobędzie mocną pozycję w palecie produktów oferowanych przez Galeco. Zachęcam do składania zapytań i zamówień.